Kde se naše výrobky vyrábějí

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

 Jako světoběžníci už manželé viděli mnoho památek, ale Indonésie jim připadala jako "návrat domů". Zamilovali si tuto zemi, balijskou kulturu, tradiční řemesla a lidi, nemluvě o boho atmosféře. Tak přišli na nápad založit internetový obchod s jedinečným nábytkem a originálními dekorativními předměty, které vyrobily balijské hospodyňky. Každý předmět je jedinečný a má svůj vlastní příběh.

 Mezitím manželé vyvinuli vlastní značku a navrhují a vytvářejí vlastní kolekce špičkových a luxusních dekorativních akcentů a domácích potřeb. Čtyřikrát až pětkrát ročně cestují do Indonésie, kde již mají tým několika balijských zaměstnanců.

 Všechny předměty jsou (ručně) vyráběny udržitelným způsobem a navíc jde o prostředek podpory místní balijské ekonomiky. Vzhledem k tomu, že Pascale a Eddy se o celý výrobní proces starají sami, udržují si nad ním také kontrolu: od výroby až po dodání. Zvláštní pozornost věnují dobrým pracovním podmínkám, kvalitnímu zpracování a zaručují spravedlivé mzdy pro své zaměstnance. Zajímá vás, jak ekologie a udržitelnost tvoří jádro našeho podnikání?

 To znamená, že vše, co "Bazar Bizar" nabízí, je ekologické i fair trade, a do budoucna... to tak hodlají zachovat.