Kde se naše výrobky vyrábějí

Zveme vás na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

 Každý předmět je jedinečný a má svůj vlastní příběh.

 Všechny předměty jsou (ručně) vyráběny udržitelným způsobem a navíc jde o prostředek podpory místní balijské ekonomiky. Vzhledem k tomu, že samotná firma se o celý výrobní proces stará sama, udržují si nad ním také kontrolu: od výroby až po dodání. Zvláštní pozornost věnují dobrým pracovním podmínkám, kvalitnímu zpracování a zaručují spravedlivé mzdy pro své zaměstnance. Zajímá vás, jak ekologie a udržitelnost tvoří jádro našeho podnikání?

 To znamená, že vše, co tato belgická interiérová značka nabízí, je ekologické i fair trade, a do budoucna... to tak hodlají zachovat.