Kde se naše výrobky vyrábějí

Zveme vás na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

 Každý předmět je jedinečný a má svůj vlastní příběh.

 Všechny předměty jsou (ručně) vyráběny udržitelným způsobem a navíc jde o prostředek podpory místní balijské ekonomiky. Vzhledem k tomu, že samotná firma se o celý výrobní proces stará sama, udržují si nad ním také kontrolu: od výroby až po dodání. Zvláštní pozornost věnují dobrým pracovním podmínkám, kvalitnímu zpracování a zaručují spravedlivé mzdy pro své zaměstnance. Zajímá vás, jak ekologie a udržitelnost tvoří jádro našeho podnikání?

 To znamená, že vše, co tato belgická interiérová značka nabízí, je ekologické i fair trade, a do budoucna... to tak hodlají zachovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení