Servírovací podnos z teakového dřeva

Milujete sladkosti stejně jako my? Naše krásné podnosy z teakového dřeva se skvěle hodí k servírování dortů nebo jiných dezertů. Je možné však naservírovat i slané pochutiny a bude to vypadat skvěle. Super užitečný všestranný pomocník pro pěkně nazdobený stůl!

 

Rozměry: průměr 28cm, výška 13,5cm

Materiál: teakové dřevo

Barva: přírodní

Mytí : ruční - ne, v myčce

 

 
Varianta:
Dostupnost Na dotaz
880 Kč
Servírovací podnos z teakového dřeva
 Materiál

Teakové dřevo je tropický strom z tvrdého dřeva, který se vyskytuje v Indii a jihovýchodní Asii a který získáváme z porostů na dně deštných pralesů. Teakové dřevo má vysoký obsah ochranného oleje, díky čemuž vydrží po celý život. Dokáže odolat i extrémním teplotám a vlhkosti. Je to krásný přírodní materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru.
K výrobě se používají teakové větve a kořeny teaku. Jaký je nyní mezi nimi rozdíl?
Teakové větve jsou sebrané větve ze stromů. Tyto větve jsou buď nalezené, nebo zbylé z výroby jiného nábytku.
Teakový kořen pochází z kmene stromu a získává se z padlých teakových stromů.
Všimněte si, že teakové stromy nejsou kvůli výrobě pokáceny!

 
Jak pečovat o teakový podnos
K čištění teakového nábytku můžete použít hadřík s teplou vodou a jemným mýdlem. Po vyčištění nezapomeňte setřít všechny zbytky mýdla a nechte dřevo řádně vyschnout. Pokud jsou na něm nějaké skvrny, odstraňte je opatrně. Nepoužívejte houbu, protože ta může dřevo poškrábat.
Pokud chcete nábytek z teakového dřeva dlouhodoběji udržovat a chránit, můžete použít teakový olej, který jej impregnuje a zabrání vzniku skvrn.
Pokud teakové kořenové dřevo vyleštíte, získáte krásnou zlatavou barvu. Při vystavení povětrnostním vlivům barva teakového kořenového dřeva vybledne do stříbrošedého odstínu.
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení