Sada 3 kusů teakových svícnů

Sada tří svíček v krásném světlém teakovém dřevě je úžasným dárkem nebo poutavým doplňkem, pokud je seskupíte dohromady nebo použijete jednotlivě na různých místech v domácnosti. Líbí se nám světlý, přírodní dojem dřeva.

Rozměry:

délka 13cm - 13cm -13cm 

šířka 13cm - 13cm -13cm

výška 5cm - 7,5cm -10cm

Materiál: teakové dřevo, sklo

Barva: přírodní

 

Balení : 3ks

 
Dostupnost Skladem
–25 % 1 032 Kč
Sada 3 kusů teakových svícnů
JACA022N SET3 1 1000x1000
–25 %

 

Materiál

Kořen teaku - Teaková větev - Teakové dřevo
Teakové dřevo je tropický strom z tvrdého dřeva, který se vyskytuje v Indii a jihovýchodní Asii a který získáváme z porostů na dně deštných pralesů. Teakové dřevo má vysoký obsah ochranného oleje, díky čemuž je schopno vydržet po celý život. Dokáže odolat i extrémním teplotám a vlhkosti. Je to krásný přírodní materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru.
Teakové větve jsou sebrané větve ze stromů. Tyto větve jsou buď nalezené, nebo zbylé z výroby jiného nábytku.
Teakový kořen pochází z kmene stromu a získává se z padlých teakových stromů.
Všimněte si, že teakové stromy nejsou kvůli výrobě pokáceny!

Jak pečovat o svícny

Teakový kořen - Teaková větev - Teakové dřevo
K čištění teakového nábytku můžete použít hadřík s teplou vodou a jemným mýdlem. Po vyčištění nezapomeňte setřít všechny zbytky mýdla a nechte dřevo řádně vyschnout. Pokud jsou na něm nějaké skvrny, odstraňte je opatrně. Nepoužívejte houbu, protože ta může dřevo poškrábat.
Pokud chcete nábytek z teakového dřeva dlouhodoběji udržovat a chránit, můžete použít teakový olej, který jej impregnuje a zabrání vzniku skvrn.
Pokud teakové kořenové dřevo vyleštíte, získáte krásnou zlatavou barvu. Při vystavení povětrnostním vlivům barva teakového kořenového dřeva vybledne do stříbrošedého odstínu.