Sada 3 kusů teakových svícnů

Sada tří svíček v krásném světlém teakovém dřevě je úžasným dárkem nebo poutavým doplňkem, pokud je seskupíte dohromady nebo použijete jednotlivě na různých místech v domácnosti. Líbí se nám světlý, přírodní dojem dřeva.

Rozměry:

délka 13cm - 13cm -13cm 

šířka 13cm - 13cm -13cm

výška 5cm - 7,5cm -10cm

Materiál: teakové dřevo, sklo

Barva: přírodní

 

Balení : 3ks

 
Dostupnost Na dotaz
1 375 Kč
Sada 3 kusů teakových svícnů
JACA022N SET3 1 1000x1000
Výprodej

 

Materiál

Kořen teaku - Teaková větev - Teakové dřevo
Teakové dřevo je tropický strom z tvrdého dřeva, který se vyskytuje v Indii a jihovýchodní Asii a který získáváme z porostů na dně deštných pralesů. Teakové dřevo má vysoký obsah ochranného oleje, díky čemuž je schopno vydržet po celý život. Dokáže odolat i extrémním teplotám a vlhkosti. Je to krásný přírodní materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru.
Teakové větve jsou sebrané větve ze stromů. Tyto větve jsou buď nalezené, nebo zbylé z výroby jiného nábytku.
Teakový kořen pochází z kmene stromu a získává se z padlých teakových stromů.
Všimněte si, že teakové stromy nejsou kvůli výrobě pokáceny!

Jak pečovat o svícny

Teakový kořen - Teaková větev - Teakové dřevo
K čištění teakového nábytku můžete použít hadřík s teplou vodou a jemným mýdlem. Po vyčištění nezapomeňte setřít všechny zbytky mýdla a nechte dřevo řádně vyschnout. Pokud jsou na něm nějaké skvrny, odstraňte je opatrně. Nepoužívejte houbu, protože ta může dřevo poškrábat.
Pokud chcete nábytek z teakového dřeva dlouhodoběji udržovat a chránit, můžete použít teakový olej, který jej impregnuje a zabrání vzniku skvrn.
Pokud teakové kořenové dřevo vyleštíte, získáte krásnou zlatavou barvu. Při vystavení povětrnostním vlivům barva teakového kořenového dřeva vybledne do stříbrošedého odstínu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení