Přírodní svítidlo Lashing Pendant

 

 Naše krásné přírodní svítidlo z ručně tkané mořské trávy bude vypadat úžasně v ložnici, dětském pokoji, obývacím pokoji nebo na kryté terase. Úžasná a poutavá boho lampa!

Rozměry: délka 60cm, šířka 60cm, výška 45cm

Materiál: mořská tráva

Barva: přírodní

Kabel není součástí produktu - najdete ho v naší nabídce.

Doporučená žárovka - LED

 

 
 
 
Dostupnost Na dotaz
5 720 Kč –20 % 4 576 Kč
Přírodní svítidlo Lashing Pendant
BAYU018N M 1 1000x1000
Akce
Doprava zdarma 5 720 Kč –20 %

Materiál

Mořská tráva žije v pobřežních vodách většiny kontinentů. Mořská tráva je jedinečná, protože je to jediná kvetoucí rostlina, která může žít pod vodou. Ze sušené mořské trávy se vyrábí krásný nábytek. Nábytek z mořské trávy se tká ručně, dokud jsou rostliny ještě zelené. Protože mořská tráva uschne, nábytek ztratí zelenou barvu, zpevní se a je připraven k použití.

Jak pečovat o svítidlo

Díky hladkému a lesklému povrchu se velmi snadno udržuje. Abyste se zbavili prachu nebo nečistot, použijte měkký hadřík podél řádků trávy. Pokud chcete, narovnejte mořskou trávu pomocí páry.

Nábytek z mořské trávy doporučujeme uchovávat v interiéru. Pokud jej přenesete ven, chraňte jej před deštěm a nepříznivým počasím. Pokud je vystaven dešti, existuje možnost hniloby, protože se jedná o přírodní materiál. Také přímé vystavení slunečnímu záření způsobí vyblednutí barvy mořské trávy.