Přírodní svítidlo Conic Pendant

Naše krásné přírodní svítidlo z ručně tkané mořské trávy bude vypadat úžasně v ložnici, dětském pokoji, obývacím pokoji nebo na kryté terase. Úžasná a poutavá boho lampa!

Rozměry: délka 50cm, šířka 50cm, výška 50cm

Materiál: mořská tráva

Barva: přírodní

Kabel není součástí produktu - najdete ho v naší nabídce.

Doporučená žárovka - LED

Dostupnost Na dotaz
5 200 Kč
Přírodní svítidlo Conic Pendant
BAYU019N M 1 1000x1000
Doprava zdarma

Materiál

Mořská tráva žije v pobřežních vodách většiny kontinentů. Mořská tráva je jedinečná, protože je to jediná kvetoucí rostlina, která může žít pod vodou. Ze sušené mořské trávy se vyrábí krásný nábytek. Nábytek z mořské trávy se tká ručně, dokud jsou rostliny ještě zelené. Protože mořská tráva uschne, nábytek ztratí zelenou barvu, zpevní se a je připraven k použití.
Jak pečovat o svítidlo

Díky hladkému a lesklému povrchu se velmi snadno udržuje. Abyste se zbavili prachu nebo nečistot, použijte měkký hadřík podél řádků trávy. Pokud chcete, narovnejte mořskou trávu pomocí páry.
Nábytek z mořské trávy doporučujeme uchovávat v interiéru. Pokud jej přenesete ven, chraňte jej před deštěm a nepříznivým počasím. Pokud je vystaven dešti, existuje možnost hniloby, protože se jedná o přírodní materiál. Také přímé vystavení slunečnímu záření způsobí vyblednutí barvy mořské trávy.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení