Dubový talířek na nožičkách

Neohodnoceno

Tento dubový tác byl vyroben v malé truhlárně na západě Čech. Každý kousek je vyroben ručně a je tak každý jiný a právě díky tomu originální. Má na svém povrchu výraznou kresbu letokruhu.

Dubové dřevo je tvrdé, pevné, houževnaté a trvanlivé

Tác se hodí na servírování, nebo jako dekorace do jakékoliv místnosti.

Každý kousek je ze všech stran opracován dohladka, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřen přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného podnosu.

Na povrchu podnosu se může vyskytnout prasklina, která je naprosto přirozená vlastnost u masivu, aneb. díky této vlastnosti poznáte, že se jedná o skutečný masiv a ne jeho napodobeninu.

 

Mohu tác používat jako prkénko na potraviny? 

Tác není ošetřen oleji pro styk s potravinami a slouží pouze na dekorační účely. Při styku s potravinami nezaručujeme bezpečnost při používání a nezaručujeme že se povrch tácu nepoškodí. 

 

 

 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným dosycháním. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně.

Dostupnost Skladem (1 ks)
335 Kč
Dubový talířek na nožičkách
Neohodnoceno
677 7 9a129e83 30bf 41bd 8c7c 940883e01f4a
Novinka

Horní část: Dubové dřevo (průměr: 15-20 cm , síla: 2-3 cm)

Spodní část: Lískové dřevo, výška: 3 cm (+- 0,5 cm)

Celková výška: 5-6 cm +-

Ošetření: Ošetření oleji na dřevo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení