Buková dózička s víkem

Dózička, která vás na první pohled okouzlí nejen svým originálním vzhledem, ale především ručním opracováním, které je na první pohled znát. Využití pro takový kousek najdete v celé domácnosti, kde se stane naprosto dokonalou a nedílnou součástí, kterou si zamilujete.

Bukové dřevo bylo na dózičku vybráno hlavně z důvodu, že je/bylo odjakživa využíváno na styk s potravinami. Dále se jedná o jedno z nejoblíbenějších tuzemských dřevin s výraznou strukturou dřeva, vyznačující se tvrdostí a vysokou kvalitou.

Mohu dózičku umístit do myčky na nádobí? 

Ne! Dózičku do myčky za žádných okolností neumisťujte, mohou na ní vzniknout výrazné vady, které nejdou odstranit (prasknutí, zkroucení apod.) a dózičku trvale poškodí.

 

Dózička co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako ta na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích, je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

 

Doporučení při běžném používání:

Víko je přichyceno hřebíčkem, které se při častém otáčení může mírně uvolnit. V takovémto případě stačí na hlavičku hřebíčku přitlačit/klepnout. Není závadou, stává se při častějším používání, kdy se s víkem otáčí.

Dostupnost Skladem
–15 % 264 Kč
Buková dózička s víkem
590 7 dozicka bukove drevo moderni kuchyne koupelna doplnky ze dreva drevene dekorace dekorace do kuchyne prirodni masiv inspirace bydleni ciste
–15 %
Hmotnost: 0.25 kg
Materiál:: Bukové masivní dřevo
Ošetření: Přírodní dřevo bez ošetření
Opracování: Ruční = každý kus má jiný tvar = tvarováno ručně
Průměr: 5,5-7,5 cm (nejčastější průměr 6 cm +)
Průměr otvoru: 4,5 cm +-
Výška s víkem: do 10 cm
Hloubka dlabaného otvoru: 6-7 cm
Víčko: Přichyceno hřebíčkem
Využití: Dekorační předmět, kosmetická pomůcka, dekorace do kuchyně/obývacího pokoje, dekorace na stůl