Buková dózička s víkem

Dózička, která vás na první pohled okouzlí nejen svým originálním vzhledem, ale především ručním opracováním, které je na první pohled znát. Využití pro takový kousek najdete v celé domácnosti, kde se stane naprosto dokonalou a nedílnou součástí, kterou si zamilujete.

Bukové dřevo bylo na dózičku vybráno hlavně z důvodu, že je/bylo odjakživa využíváno na styk s potravinami. Dále se jedná o jedno z nejoblíbenějších tuzemských dřevin s výraznou strukturou dřeva, vyznačující se tvrdostí a vysokou kvalitou.

Mohu dózičku umístit do myčky na nádobí? 

Ne! Dózičku do myčky za žádných okolností neumisťujte, mohou na ní vzniknout výrazné vady, které nejdou odstranit (prasknutí, zkroucení apod.) a dózičku trvale poškodí.

 

Dózička co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako ta na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích, je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

 

Doporučení při běžném používání:

Víko je přichyceno hřebíčkem, které se při častém otáčení může mírně uvolnit. V takovémto případě stačí na hlavičku hřebíčku přitlačit/klepnout. Není závadou, stává se při častějším používání, kdy se s víkem otáčí.

Dostupnost Na dotaz
278 Kč
Buková dózička s víkem
Hmotnost: 0.25 kg
Materiál:: Bukové masivní dřevo
Ošetření: Přírodní dřevo bez ošetření
Opracování: Ruční = každý kus má jiný tvar = tvarováno ručně
Průměr: 5,5-7,5 cm (nejčastější průměr 6 cm +)
Průměr otvoru: 4,5 cm +-
Výška s víkem: do 10 cm
Hloubka dlabaného otvoru: 6-7 cm
Víčko: Přichyceno hřebíčkem
Využití: Dekorační předmět, kosmetická pomůcka, dekorace do kuchyně/obývacího pokoje, dekorace na stůl

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení